Často kladené otázky (FAQ)01

Spotreba vyrátaná na Ganemo.sk je iná ako mi ukazuje palubný počítač.

 
Priemerná spotreba auta vypočítaná na Ganemo.sk sa vypočítava na základe zadaných údajov pri registrácii auta. Preto sa spotreba môže líšiť, ale takto vypočítaná priemerná spotreba je pri dlhodobom používaní presnejšia.
02

Prečo nemôžem zadať staršiu spotrebu?

 
Spotrebu je možné zadať iba poslednú vzhľadom na presnosť výpočtu. V prípade, že zabudnete nejaké tankovanie zaevidovať, je potrebné použiť možnosť resetovania štatistiky.
03

Po nahodení tankovania som si spomenul, že som mal pred tým aj servisované vozidlo, môžem to ešte nahodiť?

 
Pre každý typ aktivity si systém pamätá posledný stav kilometrov. To znamená, že ak používateľ zadá, že si auto kúpil keď malo najazdených 11 tis. km tak môže zadať aktivitu iba pri počte km viac ako 11 tis km. No a keď zadá tankovanie pri 12 tis. a potom pri 13 tis. tak už mu staršie nedovolí. Ale iný typ aktivity je možné pridať stále pri tých 11 tis.

Chceme tým zamedziť aby používateľ, ktorý chce predať svoje auto a chce ako podklad starostlivosti o auto použiť aktivity na Ganemo.sk, tak aby nemohol umelo zvýšiť cenu vozidla nahratím vymyslených aktivít v minulosti.
04

Máte telefón s Androidom alebo iPhonom?

 
Vo veľmi krátkej budúcnosti sa pripravuje aplikácia do smartfónov s operačným systémom Android a iPhone, v ktorej bude možné veľmi jednoducho zadať akúkoľvek aktivitu priamo na čerpacej stanici.
05

Prečo používať Ganemo?

 
S Ganemom budete mať prevádzkové náklady Vášho vozidla vždy pod dohľadom. Pravidelným a poctivým zaznamenávaním spotreby, servisu a investícií získate dokonalý prehľad o nákladoch potrebných na prevádzku Vášho auta/motorky, čo Vám môže pomôcť aj pri neskoršom predaji ako ľahko overiteľná história. Zároveň pomáhate vytvoriť pestrú databázu prevádzkových nákladov rôznych značiek, ktorú môžete využiť aj vy pri hľadaní vhodného vozidla do Vašej domácnosti.

06

Ako sa prihlasim do mobilnej aplikacie, ak som na ganemo zaregistrovany cez facebook ucet?

 
V podstranke Profil kliknite na nastavenie profilu. V nastaveni si zvolte nove heslo. Teraz si otvorte mobilnu aplikaciu. Prihlaste sa s mailovou adresou, ktoru pouzivate ako login do facebooku a heslo nastavte to nove, ktore ste zadali. Aplikacia Vas uspesne prihlasi. (do ganema na internete sa budete nadalej prihlasovat cez FB ako zvycajne).Nenašli ste odpoveď na svoju otázku?
Napíšte nám
 

Pre Ganemo.sk vytvorila aplikáciu firma

Web Site Design s.r.o.